پیشگویی با کارتهای تاروترایگان

زیباترین چیزی که می توانیم تجربه کنیم، رمز و راز است(آلبرت انشتین)

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده است. تاروت آینه ایست که دری را به سوی جنبه های مخفی ناخودآگاهی می گشاید.

شاید ما هرگز نتوانیم به قدرت و حدود کامل ناخود آگاهی پی ببریم. اما راههایی برای اکتشاف دور نمای آن وجود دارد که کارت های تاروت یکی از روش های قدرتمند آن است.

خیلی آسون برای خودتون و اطرافیانتون با کارت های رمزآلود تاروت پیشگویی کنید. کاملا رایگان 😲

نرم افزار فال تاروت شامل :

کارت ها نمایانگر زمینه های اصلی زندگی ما هستند. همانگونه که ما برای مشاهده ظاهر خود از آینه استفاده می کنیم، جهت روبرو شدن با واقعیت و زوایای درون نیز بهره گیری از رمز های تاروت روشی هوشمندانه وموثر محسوب می گردد.

تصاویر تاروت بازتابی از تصاویر روح ما هستند و بسادگی کلید ها و اشارات را ارائه می دهند. هریک از رمزها در این نرم افزار توضیح روشنی دارد که ما را قادر می سازد با آگاهی بیشتری زندگی خود را سپری نماییم. و نیروی بالقوه ایست برای کسب موفقیت وسعادت گسترده تر.

😻 از نصب این اپلیکیشن پشیمون نخواهید شد 😻
👇 فقط کافیه یکبار امتحانش کنید. 👇
دریافت مستقیم دریافت از کافه بازار دریافت از مایکت

تاروت یک علم نیست. یک ناعلم است. مثل شعر، مثل ادبیات، مثل دین. زیبا است ولی قابل بررسی علمی نیست. شما حق ندارید شعری را بد بدانید چون به راحتی اثبات پذیر است که اعتقاد به قدی مانند سرو بی معناست.

اصولا بحث اعتقاد به تاروت بی معنی است. تاروت مثل هر چیز خارج از علم دیگر، خارج از رد و اثبات است. بحث این است که آیا تاروت زیبا است؟ جواب من و کسانی که فال را دوست دارند بله است. اما چرا؟ پاسخ پایین صفحه

چرا تاروت یکی از زیباترین هاست؟

برای من به دو دلیل عمده:

😻 از نصب این اپلیکیشن پشیمون نخواهید شد 😻
👇 فقط کافیه یکبار امتحانش کنید. 👇
دریافت مستقیم دریافت از کافه بازار دریافت از مایکت